MBL.cz

logo

Novinky

Prezentační dny MBL v Praze
Rádi bychom Vás pozvali k představení a poslechu kompletního sortimentu MBL, který se bude konat ve dnech 10. 11.– 15. 11. 2014 (mezi 10 – 17 hodinou) v nově vybudovaných poslechových místnostech v sídle naší společnosti, a to na adrese Za potokem 46, 106 00 Praha 10 – Záběhlice (areál Záběhlického zámku).
K dispozici budou referenční modely reprosoustav mbl 101X-treme a mbl 101E-mkII v zapojení s komponenty řady Reference, dále série Noble v čele s reprosoustavami mbl 111F a příslušnými komponenty a také série Corona v zapojení s reprosoustavami mbl 120.
Snažíme se také o premiérové představení nové série Noble, která by do konce roku měla být dostupná na trhu.

Připravili jsme pro Vás poslech nahrávek z produkce hudebního tělesa Concerto Köln, jenž je dlouhodobým prestižním partnerem MBL. Samozřejmě si můžete s sebou také přinést své oblíbené tituly a poslechnout si jak dokážou „hrát“ na referenčních sestavách.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Team HG

Pozvánka ke stažení


HIGH-END Mnichov, 15. – 18. května 2014
Opět se blíží mnichovský high-end, ojedinělá evropská výstava pro příznivce špičkového zvuku. Pro firmu MBL, tradičního účastníka této prestižní akce, bude o to pikantnější, že zde bude poprvé v Evropě předvedena nová série Noble. Kompletní řada výrobků, která čerpá ze zkušeností posledních let a představuje zcela novou platformu, zahrnuje CD-DAC přehrávač/D-A převodník (N31), integrovaný zesilovač (N51), předzesilovač (N11), stereo koncový zesilovač (N21), mono koncový zesilovač (N15) a konečně DSD-DAC převodník s 24bit/192kHz (N41). MBL opět nabídne několik barevných kombinací, počínaje s black/gold, black/palinux, white/gold, white/palinux a white/ aluminium konče.
Největším tahákem je ovšem prezentace referenčního systému na bázi komponentů řady Reference a unikátních reprosoustav 101X-treme, který vždy zaplní poslechovou místnost do posledního místa. Srdečně Vás tedy zveme k návštěvě Mnichova a k nezapomenutelnému poslechu MBL.

řada Noble


MBL představilo novou řadu Noble na CES 2014
Německý výrobce špičkové high-endové techniky oznámil uvedení na trh nové řady s názvem „Noble“. Řada bude obsahovat jak zesilovače, tak i digitální komponenty. Nové zesilovače budou používat druhou generaci LASA (Linear Analogue Switching Amplifier) technologie, jejíž charakteristika je nezávislá na výkonu reprosoustav a garantuje nízkou úroveň zkreslení signálu, které je nezávislé na kmitočtu – což v podstatě znamená, že nové zesilovače mohou dodávat až 36Amp do kteréhokoliv reproduktoru. Další novinkou je Unity gain, který efektivně redukuje zesílení o 8dB, které podle vyjádření MBL zvyšuje šum a zkreslení, ale zvyšuje dynamiku a rozlišení.

Digitálně zaměřené komponenty série Noble budou osazeny širokou škálou vstupů včetně DSD, kompletně nové USB porty jsou opticky oddělené a mají vlastní napájení – zpracovává asynchronní signál až do 24Bit/19kHz.

Stejně jako všechny ostatní komponenty, i Noble line bude kompletně vyráběna v německé provozovně.

řada Noble


Srpnové vydání časopisu AUDIOVideo přineslo recenzi reproduktorů mbl 101 X-treme, té nejvyšší řady Reference. Recenze ke stažení


Dne 1.10.2012 otevíráme nově zařízené poslechové místnosti na naší firmě, Tomanova ulice 59, Praha - Břevnov. Instalovaná je řada Reference, řada Corona a reproduktory Noble.
Domluvte si individuální poslechový zážitek a releaxaci při jedinečné prezentaci zvuku.


Dne 2.8.2012 informoval detailně časopis Hifi-news o MBL Corona CD přehrávači mbl C31, které Vám zprostředkováváme. Číst více.