MBL.cz
řada Corona řada Corona řada Corona řada Corona řada Corona řada Corona

Řada Corona – audio nepochybně v jeho nejhezčí formě

Firma mbl je známa díky svým inovacím. A proto jsme to také neměli jednoduché
při vývoji řady Corona. číst více

Nešlo jen o to vytvořit novou řadu elektroniky s moderním designem, ale také je precizně sloučit s nabytými zkušenostmi a poznatky posledních let. To vše dalo vzniknout nové řadě Corona - nové formě audio komponentů.
Představte si vlastní individuální konfiguraci na základě Vašich požadavků a Vašeho rozpočtu. V každém případě je toto ta správná volba, neboť všechny přístroje splňují nejvyšší požadavky kladené na kvalitu přehrávání. Ke všemu jednotlivé komponenty jsou mezi sebou kompatibilní a mají stejný vzhled.

Velikým přínosem při designování zesilovače bylo použití lineárně analogového zesilovač LASA, který je excelentní jak pro zpracování extrémně nízkých kmitočtů, tak i pro vysoké tóniny v celém pásmu zesílení.

Náš USB přenos obstál v odlišných testech jednotlivých časopisů, které konvenčně referují o špičce na hudebním trůnu. S nesrovnatelným pocitem lehkosti spojuje CD přehrávač Corona okolí s digitálním světem ve Vašem počítači. Corona linie není žádná zmenšená linie Noble. Zachází mnohem dál ve své třídě a je o rozhodující krok napřed.