HIFI MBL

Reference line

Hudba představuje neustálou touhu po hledání dokonalosti a pravdivosti. Komponenty řady MBL Reference Vám toto všechno nabídnou. Již nemusíte zkoušet řadu výrobků, abyste dosáhli věrného poslechu. Ten se naplno projeví v sestavě MBL Reference. Neuvěřitelný prostor se spoustou detailů, které byste běžně ani nepostřehli. Neomezený výkon, který ani nevyužijete, ale který dodává poslechu dynamiku i při hlasitějším poslechu. Pocit naprostého uspokojení můžete konečně naplno zažít – se sestavou Reference od MBL.  

Produktová řada Reference je hrdým nositelem tohoto označení.

Již řadu let dělá radost všem, kteří hledají pravdivou a naprosto přesnou reprodukci.

Srovnání s ní snad snesou opravdu jen špičkové výrobky několika konkurenčních značek. MBL má ale natolik vyladěný řetězec jednotlivých komponentů, ať už se jedná o CD přehrávač, předzesilovač nebo koncové zesilovače, že v tomto naprosto nemá konkurenci.

Může se opřít také o referenční reprosoustavy 101E mkII a hlavně 101 X-treme, které využívají patentovanou technologii měničů označenou jako Radialstrahler, jenž zcela nekompromisně, s přirozeností sobě vlastní, reprodukují špičkové nahrávky plné detailů, prostoru a dynamiky.

Chcete-li hudbu prožít a nejen si ji pouze poslechnout, pak nemáte jinou volbu.